مجری نور پردازی نمای بیرونی ساختمان های شهری (مسکونی ،اداری ،تجاری ،پل های مواصلاتی و ...) با استفاده از روش دسترسی با طناب بدون نیاز به داربست

نورپردازی و تاثیر آن در معماری و زیبایی نما : نورپردازی نمای ساختمان

4 resize

ساختمان در روز و شب باید به یک میزان زیبا دیده شود . در شب هم ساختمانها باید خوب دیده شوند و این به عهده نورپردازی نمای بیرونی ساختمان می باشد . اما کاربرد نور در نمای خارجی ساختمان اصولی دارد که اگر این اصول و قواعد رعایت نشوند ساختمان به عنوان منبعی از آلودگی و نازیبایی نوری خواهد شد که چشمان هر بیننده ای را آزار میدهد مشکلی که الان در کلان شهرها امری معمول است .

نورپردازی بخش مهمی از طراحی نمای ساختمان را تشکیل میدهد چرا که در تاریکی شب آنچه از ظاهر ساختمان به چشم می آید نتیجه نورپردازی نمای آن است . در حقیقیت زیبایی و جذابیت ساختمان را در شب نورپردازی چشم نواز آن تامین میکند .

بی توجهی به نورپردازی نمای ساختمان سبب شده است که در هنگام شب با احجام ترسناک و مخوفی در شهر روبرو شویم .

موضوع مهم در اهمیت نورپردازی اینکه زیباییهای خاص نما و هزینه های متحمل شده در طراحی و اجرای نمای ساختمان در هنگام غروب آفتاب در تاریکی شب ،ناپدید میشود لذا نورپردازی نمای ساختمان در شب از اهمیت و حساسیت بسیار بالایی برخوردار است ،زیرا نورپردازی اصولی بر روی یک نمای کاملا معمولی جلوه و جاذبه خارق العاده ای به نما در شب میدهد .

 

نور مخفی نمای ساختمان ، چراغ مخصوص نما ،  برق نمای ساختمان ، شرکت نورپردازی نمای ساختمان ،طراحی نورپردازی ساختمان ،نورپردازی ساختمان مسکونی ،اجرت نورپردازی نما ،تصاویر نورپردازی نمای ساختمان ،

مزایای نورپردازی صحیح در نمای ساختمان : نورپردازی نما کار در ارتفاع

6 resize

 

 نورپردازی نما در ارتفاع

نورپردازی در بالا بردن کیفیت دید ظاهر ساختمان نقش مهمی ایفا میکند .

نورپردازی موجب شاخص شدن بعضی عناصر و قسمتهای موجود در محوطه بیرون ساختمان و نمای ساختمان می شود .

 

 

نورپردازی نمای رومی ،شرکت نورپردازی نمای ساختمان ،اصول نورپردازی نمای ساختمان ، نورپردازی نمای ویلا ، تجهیزات نورپردازی نمای ساختمان ، نورپردازی نمای خارجی ساختمان ، اصول نورپردازی نمای ساختمان ،قیمت نورپردازی ساختمان ،

اصولی که مهندسین برای طراحی صحیح نورپردازی نمای ساختمان باید به آن ها توجه کنند :

اصول نورپردازی : نورپردازی نما با طناب

34 resize

در نورپردازی نمای ساختمان کل نما نباید روشن شود بلکه هدف روشن کردن برخی نقاط مهم و عناصر خاص نمای ساختمان میباشد . به عبارت دیگر استفاده نابجا و زیاد از نورها ظاهری زشت و زننده از نمای ساختمان برای هر بیننده ای ایجاد می کند .

جهت نورپردازی هر ساختمان اول باید کاربری و نمای کلی ساختمان توسط نورپرداز مد نظر قرار بگیرد .سپس به مواردی مانند نوع نورهای مصرفی ،رنگ نور،میزان و جهت انتشار آن پرداخته شود .

چشم انداز چشم نواز نمای بیرونی هر ساختمان در تاریکی شب با گزینش متناسب منابع نور و نیز استقرار درست آن ها در نمای ساختمان ایجاد می گردد .

نوع نورها و رنگ آنها باید با مصالح به کارگرفته شده در ساختمانها هماهنگی داشته باشد . همچنین توسط استقرار صحیح نورها می توان بر خطوط عمودی و افقی نما تاکید کرد و آنها را برجسته نمود و نمای ساختمان را در شب همانند روز شاخص نمود ..

 

 پرژکتور نمای ساختمان  ،چراغ های نمای ساختمان ، نورپردازی نما و تعویض لامپ نما با سیستم دسترسی با طناب ، برق نمای ساختمان

 

لازم به توضیح است که خدمات گروه کار در ارتفاع پارس راپل به روش دسترسی با طناب بدون نیاز به داربست و بالابر انجام می شود و کلیه پرسنل اجرایی کار در ارتفاع دارای بیمه نامه با نام مسئولیت (حوادث) به شماره ... می باشند و صدمات احتمالی وارده به پرسنل پیمانکاردر حین فرآیند اجرا به عهده گروه کار در ارتفاع پارس راپل  بوده و کارفرما هیچگونه مسئولیتی در قبال ایمنی و صدمات ناشی از این قرارداد ندارد . کلیه خدمات ارایه شده توسط گروه کار در ارتفاع پارس راپل دارای ضمانتنامه کتبی میباشد .

 

 

در صورت تقاضای کارفرمایان محترم ،جهت اعلام قیمت خدمات نمای ساختمان ، کارشناسان کار در ارتفاع پارس راپل از محل پروژه بازدید رایگان به عمل آورده و مشاوره لازم (ارایه دیتایل ،هزینه کار ،مدت انجام کار و زمان شروع کار و ...) به صورت کاملا رایگان ارایه خواهد شد .


مسئول فنی : 0353-147-0938


با تشکر و تقدیم احترام

گروه کار در ارتفاع پارس راپل