/رنگ و روغن نمای چوب ترمو

رنگ و روغن نمای چوب ترمو با روغن مخصوص شرکت کار در ارتفاع پارس راپل ( با ضمانت اجرا )

با استفاده از روش دسترسی با طناب ROPE ACCESS

 

ترموود چیست : فرآیند خشک کردن چوب همراه با بخار آب و گردش هوا می باشد . مغز چوب در این فرآیند به دمای بین 185 تا 220 درجه سانتی گراد رسیده و بسته به نوع گونه چوب رطوبت آن به زیر 6% میرسد . به دلیل بالایی که به ترموود وارد می گردد زنجیره های سلولزی شکسته شده ،اسید تبخیر شده و از هرگونه جانور و حشرات میکروسکپی پاک می شود و محیط رشد برای هرگونه قارچ یا کپک از بین می رود ، در این فرآیند بخش عمده رزین چوب از آن خارج شده و قسمتی از آن که باقی می ماند بصورت بلور نمایان می شود .

کیفیت الوارهای استفاده شده در فرآیند ترمو کردن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که این کیفیت برتر را تنها در برخی قسمت های جنگلهای سوئد و فنلاند می توان یافت . لازم به ذکر است تمامی مراحل از هیچ گونه ماده شیمیایی و افزودنی استفاده نمی گردد .

استفاده از چوب در نمای ساختمان در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است .استفاده از چوب در فضای خارجی و نمای چوبی ساختمان به دلایلی همچون زیبایی و گرمی نمای چوب ، طبیعی بودن نمای چوب، ماندگاری و انعطاف  در طراحی و اجرا ،آن را برای طراحان و معماران بسیار جذاب کرده است.به دلیل زنده بودن چوب ،جهت استفاده در فضاهای باز و مجاورت آفتاب و باد و وباران میبایستی با شیوه هایی همچون : اشباع کردن ، فراوری با روغن داغ و فرآوری با حرارت آن را در برابر تنشهای محیطی مانند سرما ، گرما ، رطوبت و... مقاوم ساخت .

چوبهای نما بعد از طی مراحل ترمو و یا اشباع شدن با مواد نانو جی و یا سلکون آمیزی و برای مقاومت بیشتر در مقابل نور خورشید با مواد ضد یو وی پوشش داده میشوند .چوبهای ترمووود با توجه به اعمال فرآیندهای فوق الذکر در برابر تمامی عوامل جوی و آب و هوایی محیطهای خارجی مقاوم هستند ولی نیاز به نگهداری و تعمیرات متناوب دارند و در صورت بی توجهی به مرور زمان پوسته شده ،تغییر رنگ داده و ترک خورده و بعضا از محل اتصال به زیرسازی جدا میشود .

 قیمت روغن چوب ،روغن چوب چیست ،  قیمت رنگ ترموود ، رنگ مخصوص ترمووود ، روغن ترمووود ،نمایندگی رنگ ترمووود ،قیمت رنگ چوب ترمو ، بهترین روغن برای چوب ،رنگ مخصوص چوب ترمو ،فروش رنگ ترمووود ،روغن چوب ایرانی ،

روغن مخصوص چوب ترمو

d1 resizeروغن چوب ترموود

استفاده ازروغن های چوب ترمو وود باعث ایجاد مقاومت بسیار بالا در مقابل اشعه UV آفتاب و همچنین حفظ زیبایی آن می گردد.همانطور که اشاره شد اشعه uv آفتاب و باران پس از گذشت چند سال رنگ آن را به خاکستری مبدل می کند و ترک هایی در چوب نمایان شده و قسمت های فارسی بر و محل اتصال شده شروع به جداشدن میکند .

برای جلوگیری از این مشکل گروه پارس راپل از روغن های مخصوص چوب ترمو با رنگ دانه های حلال در روغن- با تنوع رنگهای چوب که فاقد هرگونه ریشه شیمیایی می باشد استفاده می‌کند و کلیه خدمات اجرایی در مقابل آب ، حشرات چوبخوار ،باکتری ها و پوسیدگی و رنگ ضمانت میگردد 

انواع روغن چوب ، روغن محافظ چوب ،رنگ مخصوص چوب ، رنگهای ترمووود ،روغن چوب ، روغن مخصوص چوب ،روغن محافظتی ترمووود ،

روغن نمای چوبی بیرونی : روغن محافظ چوب 

روغن براق کننده و نفوذ کننده چوب مخصوص نمای بیرونی :

2 resize

 

تعمیر نمای چوب : این محصول علاوه بر جلادهی نمای چوب موجب مقاومت فوق العاده نمای چوب در برابر هوای سرد و گرم می شود.

استفاده از روغن براق کننده نمای چوب هیچگونه تغییری ساختاری در چوب ایجاد نمی کند بلکه باعث جلای بهت

رنمای چوب خواهد شد . روغن های چوب گروه پارس راپل دارای تنوع رنگی می باشند. همچنین بافت اصلی چوب را حفظ نموده و تنوع رنگ آن قدرت انتخاب مشتری را افزایش می دهد.کلیه روغن های مذکور، محصول گروه پارس راپل می باشند و برای محافظت سطحی چوب های ترمو می باشد

 

خرید روغن چوب ،قیمت روغن جلای چوب ، رنگبندی ترمووود ، فروش روغن چوب ،فروش رنگ مخصوص چوب ،

خصوصیات روغن نمای چوب بیرونی گروه پارس راپل :

1 resize

 

 

روغن براق کننده نمای چوب ترمو آنتی باکتریال بوده و از رشد ونمو هرگونه باکتری و جلبک جلوگیری می کنند .
روغن براق کننده نمای چوبی با نفوذ به درون چوب علاوه بر جلوه رنگ طبیعی و نمایان کردن بیشتر بافت های چوب موجب ضد آب شدن چوب می گردد.
روغن براق کننده نمای چوبی آنتی یوی بوده و بر اثرتابش نور آفتاب آسیب نمی بیند وپوسته نمی گردد 

 


 

لازم به توضیح است که خدمات گروه کار در ارتفاع پارس راپل به روش دسترسی با طناب بدون نیاز به داربست و بالابر انجام می شود و کلیه پرسنل اجرایی کار در ارتفاع دارای بیمه نامه با نام مسئولیت (حوادث) به شماره ... می باشند و صدمات احتمالی وارده به پرسنل پیمانکاردر حین فرآیند اجرا به عهده گروه کار در ارتفاع پارس راپل  بوده و کارفرما هیچگونه مسئولیتی در قبال ایمنی و صدمات ناشی از این قرارداد ندارد . کلیه خدمات ارایه شده توسط گروه کار در ارتفاع پارس راپل دارای ضمانتنامه کتبی میباشد .

 

 

در صورت تقاضای کارفرمایان محترم ،جهت اعلام قیمت خدمات نمای ساختمان ، کارشناسان کار در ارتفاع پارس راپل از محل پروژه بازدید رایگان به عمل آورده و مشاوره لازم (ارایه دیتایل ،هزینه کار ،مدت انجام کار و زمان شروع کار و ...) به صورت کاملا رایگان ارایه خواهد شد .


مسئول فنی : 0353-147-0938


با تشکر و تقدیم احترام

گروه کار در ارتفاع پارس راپل